آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه اینترنتی الو دیتیل بوده است و فروشگاه الو دیتیل در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. کلیه محصولاتی که پس از رویت مشتری بنا به دلایلی فنی در صورتیکه مورد تایید قرار نگیرد مشمول مهلت تست و بازگشت کالا خواهد بود. 

شرایط بازگرداندن محصولاتی که مورد تایید مشتری نمی باشند .

( شرایط استفاده از 7 روز مهلت تست کالا )

لطفاً توجه داشته باشید کالا با شرایط ذیل تحت هیچ شرایطی بازگشت داده نخواهد شد :

1.     لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان مهلت تست نگهداری شده و از دور ریختن آن جدا خودداری شود .

2.     استفاده از این سرویس تنها در صورتی مورد تایید می باشد که کالا در جعبه و بسته اصلی خود بدون کوچکترین آسیب به بسته بندی عودت شود .

3.     برچسب زدن ، هر گونه مخدوش کردن و نوشتن آدرس و توضیحات بر روی کارتن بسته بندی کالا امکان استفاده از این ضمانت را از بین خواهد برد .

4.     استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

5.     طبق نظر کارشناسی فروشگاه اینترنتی الو دیتیل در صورتیکه تشخیص داده شود کالا استفاده شده است .

6.     باز شدن جعبه و بسته و هر گونه مخدوش شدن لیبل نصب شده بر روی درب کالاها .

7.     گذشت زمان بازگشت

شرایط بازگرداندن کالا

1.     اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد.

2.      کاربران محترم در صورت تمایل به لغو خرید ثبت شده خود و دریافت وجه توجه داشته باشند که تا قبل از ارسال سفارشات، این امکان وجود دارد. ولی پس از ارسال سفارشات، باید صبر کنید تا محصول به دستتان برسد و سپس در صورت لغو خرید، سفارش خود را بدون باز کردن درب بسته پستی عیناً به آدرس دفتر مرکزی پست پیشتاز نمایید. سپس با دفتر مرکزی هماهنگ کنید و منتظر بازگشت سفارشتان به دست ما باشید. به محض دریافت محصولات بازگشتی، هزینه پرداختی شما را بازگشت میدهیم. پس نگران نبوده و صبور باشید.

با توجه به موارد فوق برای بازگشت کالا لازم است فرم بازگشت کالا ( از اینجا ) را تکمیل نموده و منتظر بمانید کارشناسان ما طی 24 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت .

پشتیبانی آنلاین واتساپ

کمک نیاز دارید ؟ از طریق واتساپ با ما گفتگو کنید.