ابزار و تجهیزات

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ضخامت سنج رنگ خودرو وینتکت

دستگاه ضخامت سنج رنگ WT2110 یکی از جدیدترین ضخامت سنج های ساخته شده با صفحه کاملا رنگی است که به صورت شارژی عمل میکند این دستگاه پوشش را روی کلیه سطوح فلزی نمایش میدهد . یکی از کاربرد های این ضخامت سنج استفاده این دستگاه در کارشناسی رنگ خودرو میباشد .این دستگاه یکی از با کیفیت ترین محصولات شرکت پترو پژوهش خاورمیانه میباشد روش تست رنگ شدگی بدنه خودر..

نمایش سریع

ضخامت سنج رنگ خودرو گاما G01

5,100,000 تومان

دستگاه ضخامت سنج گاما مدل G01 جدید ترین دستگاه مجموعه ابزارکار میباشد. این دستگاه که تحت لیسانس فیشر آلمان تولید می‌شود بی تردید با توجه به قیمت آن بهترین خرید دستگاه ضخامت سنج در سایت الو دیتیل محسوب می‌شود. دستگاه گاما با سرعت و دقت بی نظیر خود و امکاناتی مانند بلوتوث و اپلیکیشن اختصاصی برای هر دو سیستم عامل آندروید و IOS رضایت مشتریان عزیز را جل..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پمپ فوم پاش دستی مکس شاین

پمپ فوم پاش دستی که برای مراقبت از اتومبیل و نظافت ، تمیز کردن منازل و سایر صنایع استفاده می شود.برای استفاده از این فوم پاش نیازی به دستگاه کارواش / واتر جت نیست !طراحی ساده و قابل حمل بسیار زیبای محصول بطوریکه می توان آن را در یک ساک ابزار نگهداری کرد.نطافت و نگهداری از پمپ بسیار ساده است.محلول کف کننده برای تمیز کردن چرخ ها ، نمای بیرونی ، تودوز..

نمایش سریع

پمپ فوم پاش مکس شاین

1,800,000 تومان

فوم پاش برفی قابل تنظیم Maxshine با آداپتور قطع سریع 1/4 مناسب برای طیف گسترده ای از شستشوی . اسپری قابل تنظیم نازل این اطمینان را میدهد که پوشش یکنواخت کف بر روی سطح خودرو صورت گیرد و کف در تمام مناطق غیر قابل دسترسی نیز اعمال می شود.محلول شوینده و آب با فشار بالا اطمینان حاصل می کند که کف موجود به عمق شکاف ها نفوذ میکند تا یک راه حل ایمن و کارآمد..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

پشتیبانی آنلاین واتساپ

کمک نیاز دارید ؟ از طریق واتساپ با ما گفتگو کنید.