ماکروفایبر و تمیزکننده های شیشه

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اسپری شیشه پاک کن سوناکس

با استفاده از اسپری شیشه پاک کن سوناکس بدون بجا گذاشتن هر اثری و به راحتی می توان تاثیر حشرات، آلودگی، ذرات اگزوز و نیکوتین را از شیشه ها و چراغ ها پاک کرد. این محصول، لایه های چربی شیشه ها و آیینه های داخل اتومبیل، را از بین می برد. همچنین اسپری شیشه پاک کن سوناکس برای استفاده در منزل هم توصیه می شود و  باید..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Glass 3.0

رینگ شوی پر قدرت اکستریم سوناکس یک تمیز کننده ویژه، بسیار موثر و بدون اسید، برای انواع رینگ فولادی و آلیاژی است. با استفاده از این محصول ، سرسخت ترین لکه ها اعم از خاک، گرد و غبار ترمز سوخته، روغن و لاستیک باقی مانده و گرد و خاک جاده، به راحتی از بین می رود.روش استفاده:قبل از مصرف، محصول را بخوبی تکان دهید. ا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

شیشه شوی غلیظ 1:100 سوناکس

شیشه شوی غلیظ ۱ به ۱۰۰ سوناکس یک مکمل شیشه شوی خیلی غلیظ است، که فقط ۲۵ میلی لیتر از شیشه شوی غلیظ ۱ به ۱۰۰ سوناکس برای ۲/۵ لیتر مایع شوینده کفایت می کند.روش استفاده:در ظرف شیشه شوی غلیظ ۱ به ۱۰۰ سوناکس را با چرخاندن سر آن باز کرده و به نسبت ۱ به ۱۰۰، به طور مثال  ۲۵ میلی لیتر  را با ۲/۵ لیتر آب، مخلوط ک..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پولیش لکه بر شیشه مادرز

معرفی محصولپولیش لک بر شیشه مادرز برای حذف کردن لکه های آب روی سطح شیشه بسیار مناسب میباشد.حذف رسوبات،دوده جاده،رنگ و شیره درختان و غیره از روی سطه شیشه از دیگر وظایف این محصول میباشد.پولیش لک بر شیشه مادرز برای کلیه سطوح شیشه ای درونی و بیرونی و پنجره ها مورد استفاده میباشد.طریقه مصرف:پولیش لک بر شیشه مادرز را به مقدار مورد نیاز بر روی سطح شیشه ای..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

پشتیبانی آنلاین واتساپ

کمک نیاز دارید ؟ از طریق واتساپ با ما گفتگو کنید.