سرامیک خودرو

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو 9H

این محصول یک لایه محافظ رنگ با پوشش دائمی می باشد سطح پوشش داده شده با Ceramic Pro 9H به دلیل صاف و صیقل بودن و ویژگی هیدروفوبیکی یک سطح تمیز برای مدت زمان طولانی تر به شما خواهد داد . Ceramic Pro 9H دائمی است و تنها با استفاده از دستگاه پولیش و سمباده قابل برداشت می باشد. فرمول منحصر به فرد ۹H آن را قادر می سازد تا بتوان چند لایه برای افزایش ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Glass 3.0

این محصول یک لایه محافظ شیشه با دوام حداقل ۶ ماه می باشداین محصول به طور خاص برای پوشش شیشه ای با دوام عالی ( excellent ) بدون تاثیر حرکت تیغه برف پاک کن طراحی شده است، اثر فوق العاده آبگریز سطح پوشش داده شده به این معناست که هنگام بارندگی های شدید نیز می توان بدون استفاده از برف پاکن دید بسیار واضح داشته باشید.شیشه ای محافظت نش..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Leather

یک لایه محافظ واقعی برای پوشش چرم و جیراین محصول یک پوشش محافظ واقعی برای همه سطوح چرم و جیر است. ضمن عدم جذب گرد و غبار و دوده به بستر چرم موجب می شود از حالت چرک مردگی و کهنه شدن و پوسیده شدن چرم جلوگیری کند .یکی از ویژگی های محصول اثر فوق العاده آبگریزی به طوری که با هر ریزش مایعات به سادگی از روی سطح ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Plastic

یک لایه محافظ منحصر به فرد برای سطوح پلاستیکیاین محصول یک پوشش محافظ منحصر بفرد برای سطوح پلاستیکی داخل و خارج خودرو با قابلیت آبگریزی و عدم سایش فوق العاده است. ویژگیهای محصول ۱- مقاومت و دوام عالی ۲- آب گریزی فوق العاده سطح پوشش داده شده (عدم جذب آب) ۳- آسان..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Top Coat

این محصول یک لایه محافظ رنگ و پوشش با دوام حداقل  ۲۴ ماه می باشداین محصول اغلب به عنوان یک پوشش روی ۹H با طول عمر ۲۴ ماه استفاده می شود. و خاصیت هیدروفوبیت (آبگریزی) سطح را افزایش می دهد و همچنین عمق رنگ بیشتری را به سطح اضافه می کند. خواص درخشندگی و براقی این پوشش بر روی ماده ۹H شگفت انگیز خواهد شد! همچنین میتواند به عنوان یک پوشش مستقل ( بدو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Wheel&Caliper

 سطح پوشش داده شده با Ceramic Pro W&C به دلیل صاف و صیقل بودن و ویژگی هیدروفوبیکی یک سطح تمیز برای مدت زمان طولانی تر به شما خواهد داد و باعث جلوگیری از چسبیدن آلاینده های ترمز و گرده های حاصل از لنت ترمز بر روی رینگ می شود . ویژگیهای محصول ۱- براق کننده سطح ۲- آب گریزی فوق العاده س..

نمایش سریع

نانو سرامیک اتوچر Autocher

1,900,000 تومان

پوشش نانو سرامیک اتوچر مدل AutoCher 9H Nano Ceramic Coating And Aplication Set 30 ml  باعث ایجاد یک لایه ضخیم و سه بعدی روی بدنه خودرو می شود. استفاده از پوشش نانو سرامیک اتوچر مدل AutoCher 9H Nano Ceramic Coating And Aplication Set 30 ml سطح بدنه خودرو را از هرگونه خط و خش و زنگ زدگی و آفتاب سوختگی محافظت می کند. این پوشش به سطح بدنه درخ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو PPF

محافظ تخصصی فیلم و کاوراین محصول باعث جلوگیری از تخریب کاور و فیلم بر اثر آلایندها های زیست محیطی شده و موجب راحت تمیز شدن کاور می شود . سرامیک پرو PPF و وینیل به عنوان یک پوشش محافظ مخصوص برای Fims و Vinyls پلی اورتان طراحی شده است.کاور را از آلاینده ها، اثرات هوازدگی و چروک شدن محافظت می کند و باعث تمیز کردن بسیار آسان تر آن می شود.برنا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Nano Primer

یک محصول پاک کننده و براق کننده سطح غیرسایندهاین محصول یک پاک کننده و براق کننده سطح با قابلیت غیرسایندگی است که قبل از انجام پوشش سرامیک پرو بر روی بدنه با پد پولیس سفید ULTRAFINE برای از بین بردن تمام آلایندهای باقیمانده بر روی سطح قابل استفاده می باشد . این محصول برای اطمینان از نهایت چسبندگی سرامیک پرو به سطح میباشد چرا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Sport

محصول مخصول سرویس و نگهداری ۹H“SPORT” – پوشش محافظتی برای تعمیر و نگهداری Ceramic Pro 9H طراحی شده است و باعث بازگردانی خواص ۹H به حالت اولیه می شود که پوشش آن نیز بسیار آسان است. شما می توانید از “SPORT” برای حفظ Ceramic PRO 9H استفاده کنید تا اثر فوق العاده هیدروفوبی داشته باشید و همچنین از ایجاد لکه های آب جلوگیری کند. این مواد همچنین می تواند ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Cleaner

این محصول بعد از اتمام مراحل پولیش کاری بعنوان تمیزکننده سطوح و اثرات چربی و ... بجا مانده از پولیش کاری استفاده می شود ...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک پرو Textile

یک سوپر محافظ پوشش سطوح پارچه و الیاف  این محصول فرآیند صنعت فن آوری بالا از فوتوالکترون نیمه هادی است . این محصول به طور چشمگیری باعث کاهش انرژی سطح پارچه و لباس و یا جیر میشود ، به طوری که وقتی مایعات در تماس با آن می شوند ، موجب گرد شدن مایع و عدم جذب توسط الیاف می شوند تا زمانیکه مایع تبخیر..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

پشتیبانی آنلاین واتساپ

کمک نیاز دارید ؟ از طریق واتساپ با ما گفتگو کنید.