منو
سبد خرید

پد اربیتال آبی (زبر) BF150H روپس

پد اربیتال آبی (زبر) BF150H روپس
پد اربیتال آبی (زبر) BF150H روپس
  • موجودی: موجود
  • مدل: BF150H
  • وزن: 10.00
  • SKU: 43005
315,000 تومان

 فوم پلیمری رزینی RUPES به طور خاص برای سیستم اربیتال تصادفی منظم طراحی شده است. آنها نتایج بسیار عالی را با صرفه جویی در زمان قابل توجهی ایجاد می کنند و مصرف مواد را کاهش می دهند. نوع حرکت و نحوه عملکرد BigFoot باعث ایجاد تنش های مکانیکی بالا در پد  و باعث افزایش دمای داخلی در حین کار می شود. روزنه های موجود در پد با توجه به  ساختار لایه های فوم BigFoot مانع ایجاد گرما تولید شده در طول روند پرداخت می شود. علاوه بر این، این ساختار خاص حداکثر بهره وری در حین  فرآیند پرداخت با حداکثر فشار عمودی اپراتور بر سطح را تضمین می کند. سوراخ مرکزی موجود بر روی پد ، تهویه مناسب و پراکندگی گرما را از طریق کانال های ویژه در قسمت  پشتی پد ایجاد می کند. طراحی منحصربفرد و شکل مخروطی پد ، عملکرد قطر مدار بزرگ را بهینه می کند و در عین حال در برابر تماس رندوم اربیتالی بین پشت پد و سطح کار محافظت می کند.

ابعاد بزرگ روزنه های پد هرگونه گرما را از بین می برد، و این باعث می شود که مواد پولیش در سطوح بصورت بهینه عمل کنند. حرکت نوسان سیستم های BigFoot با ایجاد اختلال با ترکیب ساینده در داخل اسفنج به طور مداوم به سطح کار اعمال می شود، و یک لایه ثابت ساینده روان کننده بین سطح و پد را فراهم می کند که باعث عملکرد بهتر و نتیجه مطلوب می شود .  استفاده از ترکیب ساینده آبی ( پولیش BFZEPHIR) برای از این بردن خط و خش ها عمیق و در لایه اول پولیش کاری توصیه می شود.


پد اربیتال آبی (زبر) BF150H روپس

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست. آدرس ایمیل و تلفن خود را در زیر وارد کنید و به محض موجود شدن و عرضه محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

نام :
ایمیل :
تلفن همراه :
توضیحات :