منو
Your Cart
20٪ تخفیف در تمام محصولات فروشگاه در حال حاضر

پد اربیتال سبز (متوسط) BF150J

پد اربیتال سبز (متوسط) BF150J
داغ
پد اربیتال سبز (متوسط) BF150J

 فوم پلیمری رزینی RUPES به طور خاص برای سیستم اربیتال تصادفی منظم طراحی شده است. آنها نتایج بسیار عالی را با صرفه جویی در زمان قابل توجهی ایجاد می کنند و مصرف مواد را کاهش می دهند. نوع حرکت و نحوه عملکرد BigFoot باعث ایجاد تنش های مکانیکی بالا در پد  و باعث افزایش دمای داخلی در حین کار می شود. روزنه های موجود در پد با توجه به  ساختار لایه های فوم BigFoot مانع ایجاد گرما تولید شده در طول روند پرداخت می شود. علاوه بر این، این ساختار خاص حداکثر بهره وری در حین  فرآیند پرداخت با حداکثر فشار عمودی اپراتور بر سطح را تضمین می کند. سوراخ مرکزی موجود بر روی پد ، تهویه مناسب و پراکندگی گرما را از طریق کانال های ویژه در قسمت  پشتی پد ایجاد می کند. طراحی منحصربفرد و شکل مخروطی پد ، عملکرد قطر مدار بزرگ را بهینه می کند و در عین حال در برابر تماس رندوم اربیتالی بین پشت پد و سطح کار محافظت می کند.

  این پد با ترکیبهای پولیش زیر توصیه می شود:

  • ترکیب سبزQUARTZ برای نتایج مطلوب در هر نوع سطح می باشد.
  • ترکیب ساینده آبی Zephir برای کاهش زمان فرایند پرداخت و می تواند در همین مرحله یک پایان کار خوب را در پایان کار مشاهده کرد .
  • ترکیب ساینده زرد KERAMIK برای سطوح یک مرحله ای نیز استفاده می شود .

  نوشتن نظر

  لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
  • موجودی: موجود
  • مدل: BF150J
  • وزن: 10.00
  فروخته شد: 18
  257,000 تومان
  قیمت بدون مالیات: 257,000 تومان
  تخفیف و از دست ندی!!
  با عضویت در سایت و اولین خرید مبلغ 100 هزار تومان تخفیف بگیرید! کد تخفیف new1402

  این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست. آدرس ایمیل و تلفن خود را در زیر وارد کنید و به محض موجود شدن و عرضه محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

  نام :
  ایمیل :
  تلفن همراه :
  توضیحات :