منو
سبد خرید

پد اربیتال UHS طوسی BF40U روپس

پد اربیتال UHS طوسی BF40U روپس
عدم موجودی در انبار
پد اربیتال UHS طوسی BF40U روپس
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
  • مدل: BF40U
  • وزن: 10.00
57,000 تومان

 فوم پلیمری رزینی RUPES به طور خاص برای سیستم اربیتال تصادفی منظم طراحی شده است. آنها نتایج بسیار عالی را با صرفه جویی در زمان قابل توجهی ایجاد می کنند و مصرف مواد را کاهش می دهند. نوع حرکت و نحوه عملکرد BigFoot باعث ایجاد تنش های مکانیکی بالا در پد  و باعث افزایش دمای داخلی در حین کار می شود. روزنه های موجود در پد با توجه به  ساختار لایه های فوم BigFoot مانع ایجاد گرما تولید شده در طول روند پرداخت می شود. علاوه بر این، این ساختار خاص حداکثر بهره وری در حین  فرآیند پرداخت با حداکثر فشار عمودی اپراتور بر سطح را تضمین می کند. سوراخ مرکزی موجود بر روی پد ، تهویه مناسب و پراکندگی گرما را از طریق کانال های ویژه در قسمت  پشتی پد ایجاد می کند. طراحی منحصربفرد و شکل مخروطی پد ، عملکرد قطر مدار بزرگ را بهینه می کند و در عین حال در برابر تماس رندوم اربیتالی بین پشت پد و سطح کار محافظت می کند.

UHS

این پد برای  سطوح با خراش های مقاوم و پوشش های سرامیکی  با کیفیت بالا و قوی  طراحی شده و برای از بین بردن خش های سطحی و براقیت در یک مرحله قابل استفاده است. پد های UHS فوم همچنین با ترکیبات Zephir (آبی)، Quarz (سبز) و Keramik (زرد) با قدرت اصلاح بالا و براقیت بالا برای  انواع رنگ ها قابل استفاده می باشد .


پد اربیتال UHS طوسی BF40U روپس

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

این محصول در حال حاضر در انبار موجود نیست. آدرس ایمیل و تلفن خود را در زیر وارد کنید و به محض موجود شدن و عرضه محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

نام :
ایمیل :
تلفن همراه :
توضیحات :