روپس

نمایش سریع

پد سمباده روپس 1500 قطر Ø125

60,000 تومان

سمباده 1500 ، 125 میلیمتری مخصوص دستگاه سایز 15و12..

نمایش سریع

پد سمباده روپس 1500 قطر Ø150

80,000 تومان

سمباده 1500 ، 150 میلیمتری مخصوص دستگاه سایز21..

نمایش سریع

پد سمباده روپس 1500 قطر Ø75

45,000 تومان

سمباده 1500 ، 75 میلیمتری مخصوص دستگاه 75E..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اسپری تمیزکننده و رینگ شوی Rupes مدل C701

این محصول با کیفیتی بالا و فرمولاسیون استاندارد، تمیزکننده ویژه، بسیار موثر و بدون اسید برای انواع رینگ فولادی و آلیاژی است . اسپری تمیزکننده و رینگ شوی سریع و پر قدرت Rupes به راحتی آلودگیهای چسبیده به رینگ از قبیل گرد و خاک، غبار حاصل از لنت ترمز سوخته، روغن و لاستیک باقی مانده را از بین می برد.روش استفاده:قبل از مصرف تکان داد..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بکاپ پد آیبرید 30 میلیمتر

بکاپ پد سایز 30 دستگاه پولیش آیبرید روپسنکته : این قطعه فقط مخصوص دستگاه آیبرید روپس می باشد و برای سایر برندها و دستگاههای موجود در بازار مناسب نیست...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بکاپ پد آیبرید 50 میلیمتر سایز 70

بکاپ پد سایز 70 دستگاه پولیش آیبرید روپسنکته : این قطعه فقط مخصوص دستگاه آیبرید روپس می باشد و برای سایر برندها و دستگاههای موجود در بازار مناسب نیست...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تمیزکننده داخل اتومبیل 5 لیتری روپس

مواد شوینده قابل استفاده برای شستن روکش صندلی، صندلی، مبل و فرش. SUPER FOAM حاوی مواد شوینده بسیار قوی است روغن و دیگر بقایای کثیفی را می تواند به راحتی پاک کند. اثر پاکنندگی محصول SUPER FOAM، بر روی سطح مورد نظر به طرز محسوسی احساس خواهد شد. یک ویژگی مهم و منحصر بفرد این محصول این است که زمان خشک شدن پس از استفاده برای منسوجات بسیار سریعتر از محصو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تمیزکننده همه کاره 5 لیتری روپس

مواد شوینده همه کاره روپس برای شستن ماشین ها، کامیون ها و کف کارگاه، محفظه موتور کاربرد دارد . همچنین می توان آن را به عنوان ضد سیلیکون قبل از نقاشی مورد استفاده قرار داد. نحوه استفاده :بر روی لکه ها اسپری کنید و پس از چند لحظه آن را شستشو دهید . این محصول را می توانید پس از رقیق کردن با آب برای شستشوی منسوجات نیز استفاده کنید . این محصول برای..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستمال مایکرو فایبر 4عددی روپس

سِت چهار عددی دستمال مایكروفایبر روپس, اين دستمال از نخي ظريف تر از ابريشم و نرم تر از کتان ساخته شده است پس با خيالی آسوده که اين حوله بسيار نرم بوده و هيچ خط و خشي بر روي بدنه خودرو شما ايجاد نمي کند. گوشه هاي اين محصول بصورتي طراحي شده که مناسب برای استفاده پوليش کردن باشد و عمل پوليش کردن را سريع و آسان تر سازد. این دستمالها..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستگاه پوليش IBrid كوتاه روپس مدل LHR81M-DLX

کیت کامل دستگاه پوليش IBrid كوتاه Rupes مدل LHR81M-DLX دستگاه پولیش Bigfoot Nano نسل جدیدی از IBrid می باشد که یک انقلابی در دستگاههای پولیش بوجود آورده است. جدیدترین محصول روپس نه تنها یک تکنولوژی است ، بلکه یک فلسفه طراحی نوین نیز می باشد . استفاده از IBrid Rupes یک نوآوری، انعطاف پذیری و پایداری را برای شما به ..

نمایش سریع

ذغال دستگاه پوليش روپس

120,000 تومان

تعداد مورد نیاز هر دستگاه 2 عدد..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

زانو بند مخصوص کارگاهی روپس

زانو بند مخصوص کارگاه ديتيلينگ و پولیش Rupes مدل 9-Z891 دارای سایز استاندارد قابل استفاده برای تمامی اشخاص طراحی شده برای استفاده اشخاص حرفه ایسطح درونی ژله ای برای راحتی بیشتر زانوسطح محافظ بیرونی سخت ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

صفحه نگهدارند روتاری 21 روپس دستگاه LH19

صفحه نگهدارنده مخصوص دستگاه روتاری سایز 21 می باشد ...

نمایش سریع

صفحه نگهدارند روپس دستگاه 15-12

1,000,000 تومان

صفحه نگهدارنده مخصوص دستگاه سایز 15و 12روپس می باشد ...

نمایش سریع

صفحه نگهدارنده سایز 21 روپس

1,200,000 تومان

صفحه نگهدارنده مخصوص دستگاه سایز 21 روپس می باشد ...

نمایش 1 تا 15 از 141 (10 صفحه)

پشتیبانی آنلاین واتساپ

کمک نیاز دارید ؟ از طریق واتساپ با ما گفتگو کنید.